برترین شرکت های بیمه در دنیا - ایده های تجارت هوشمند سیمرغ ایده های تجارت هوشمند سیمرغ
934
rtl,page-template-default,page,page-id-934,bridge-core-2.4.5,qode-quick-links-2.1,bridge,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 

برترین شرکت های بیمه در دنیا

(AXA Insurance) بیمه آکسا

 

شرکت بیمه آکسا با بیش از ۱۰۲ میلیون مشتری در ۵۶ کشور و ۱۵۷ هزار کارمند، یکی از بزرگترین کمپانی های بیمه در جهان است.این شرکت بیمه با حضور داشتن در بیش از ۵۶کشور جهان، پیشرو بیمه‌های دیگر قرار گرفته است. خدمات اصلی این بیمه شامل: بیمه عمر، مدیریت دارایی و بیمه تلفات است که از سال ۱۸۱۷ و در کشور فرانسه، شهر پاریس فعالیت خود را با ادغام چندین شرکت آغاز کرده است. در سال ۲۰۱۳ ، AXA تبدیل به بزرگترین شرکت بین المللی بیمه در چین شد و در نتیجه ۵۰% از مالکیت Tian Ping ( یک شرکت بیمه گر ملک و اموال چینی) را از آن خود کرد. علاوه بر این ، این شرکت بیمه های غیر عمر را نیز در مکزیک برعهده گرفت. گروه AXA درآمد کل خود را ۹۹ میلیارد یورو برای سال مالی ۲۰۱۵ گزارش کرد.

(ZURICH Insurance Group) گروه بیمه زوریخ

 

شرکت بیمه زوریخ با حضور داشتن در ۱۷۰ کشور جهان و ۶۰۰۰۰ نفر کارمند (تمام قاره ها)در جایگاه دوم قرار دارد. دفتر مرکزی آن، در شهر زوریخ، سوئیس قرار دارد. این گروه بیمه فعالیت خود را از سال ۱۸۷۲ آغاز کرد. خدمات اصلی این بیمه شامل: بیمه عمر جهانی، بیمه عمر زندگی و بیمه کشاورزان است.این گروه با تکیه بر نیروی کار خود ، احتیاجات وسیع بیمه ای افراد و مشاغل مختلف شرکت های کوچک ، متوسط ، بزرگ وحتی شرکت های چند ملیتی را فراهم میکند.

(CHINA Life Insurance Company) شرکت بیمه عمر چین

 

چین به سرعت در تمام بخش های مرتبط با صنعت و اقتصاد در حال رشد است و صنعت بیمه هم از این رشد مستثنا نیست. بیمه عمر چین، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های بیمه ای در جهان، ارائه دهنده بیمه دولتی و خدمات مالی است. علاوه بر این، این شرکت یک بازیکن کلیدی در بازار سرمایه چین است که سهم خود را به عنوان سرمایه گذار نهادی ارائه می دهد.این شرکت کار خود را در سال ۱۹۴۹ آغاز کرد. این شرکت یک شرکت بیمه دولتی است که به عنوان شرکت بیمه خلق چین کار خود را شروع کرد. این شرکت در سال ۲۰۰۳ به عنوان شرکت بیمه زندگی در چین دوباره برپا شد. امروزه، این شرکت دارای هفت شرکت تابعه است که از نظر سرمایه گذاری در بازار، شرکت بیمه عمر چین بزرگترین شرکت بیمه ای در جهان محسوب می شود.