ایده های تجارت هوشمند سیمرغ
4058
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-4058,single-format-standard,bridge-core-2.4.5,qode-quick-links-2.1,bridge,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 

بازدید مهندس شریفی مدیر عامل بیمه ایران و هیئت همراه از شرکت سیمرغ

مهندس حسن شریفی مدیرعامل محترم بیمه ایران به همراه مهندس سادات میر عضو هیات مدیره، دکتر سلامی معاون برنامه ریزی و نوآوری، دکتر مهریار عضو هیات مدیره هلدینگ سبا و جمعی از مدیران ارشد بیمه ایران در آستانه هشتاد و هفتمین سالگرد تاسیس بیمه ایران با حضور در شرکت ایده های تجارت هوشمند سیمرغ از بخش های مختلف این مجموعه بازدید نموده و ضمن دیدار و گفتگوی گرم و صمیمانه با کارمندان، در جریان امور قرار گرفتند.

در ابتدای این دیدار مهندس شریفی با حضور در مرکز SRM (مرکز جامع ارتباط با ذینفعان بیمه ایران) از بخش های مختلف این مرکز همچون خودرو (بیمه شخص ثالث، بدنه و…)، زندگی، غیر زندگی، درمان، حامی، گزارشات و مدیریت دانش دیدار نمودند و سرپرست های هر بخش نیز گزارش مبسوطی از نحوه عملکرد واحدهای خود به مدیرعامل بیمه ایران ارائه دادند. وی در انتها به یکی از تماس های دریافتی مرکز SRM از سوی ذینفعان پاسخ داده و پیگیر حل مشکل آن کاربر شدند.

در ادامه مدیرعامل بیمه ایران از واحدهای تولید محصول و نرم افزار جامع بیمه گری شرکت سیمرغ بازدید نمودند و از نزدیک با فرایند تولید محصولات نرم افزاری گوناگون در حال تولید شرکت سیمرغ آشنا شدند.

علی محمدی زاده مدیرعامل شرکت سیمرغ در جلسه شورای مدیران این شرکت که با حضور مهندس شریفی برگزار شد، گزارش جامعی از آخرین فعالیت ها و پروژه های در دست اقدام شرکت از جمله تولید سوپر اپلیکیشن سی، راه اندازی کسب و کار مراکز داده (Data Center)، نرم افزار جامع بیمه گری، مرکز تعمیر و نگهداری ماشین های اداری، تولید نرم افزار بومی هلدینگ، ایجاد سامانه نظرسنجی و آزمون ساز بیمه ایران، راه اندازی کسب و کار ارتباطات رادیویی را به حاضرین و مدعوین جلسه ارائه داد.

مدیرعامل بیمه ایران در این جلسه با تشکر از تمام مدیران سابق شرکت سیمرغ، خاطر نشان کردند اگر در این سالها توفیقی برای شرکت سهامی بیمه ایران حاصل شده است ناشی از خدمات شرکت های تابعه بیمه ایران از جمله شرکت سیمرغ بوده است.

شریفی با توجه به ماهیت فناورانه شرکت سیمرغ، انتظارات از این شرکت را برای ورود به حوزه های جدید فناوری، بالا توصیف کرد و بیان داشت ما آرزو داریم ۱۰۰ درصد نرم افزارهای مورد نیاز بیمه ایران در سیمرغ تولید شود و هیات مدیره بیمه ایران برای تحقق این امر از هیچ کمکی دریغ نمی ورزد.

ایشان راه حل رشد و توسعه هر چه سریعتر سیمرغ را تغییر در برخی از استراتژی ها و فرایندها دانست و خبر ورود شرکت سیمرغ به پروژه های غیر بیمه ای حوزه نفت و گاز را بسیار خوشحال کننده توصیف کرد که ناشی از همین تغییر باور می باشد.

لازم به ذکر است شرکت ایده های تجارت هوشمند سیمرغ از شرکت های تابع هلدینگ توسعه کسب و کار سبا وابسته به بیمه ایران بوده که سالهاست در حوزه های مختلف فناوری از جمله تولید نرم افزارهای اختصاصی صنعت بیمه، خدمات الکترونیکی پرداخت (پرداخت یاری)، خدمات شبکه و زیر ساخت – مراکز داده، ، تولید نرم افزار خاص منظوره ( سفارش مشتری) فعالیت می کند و سامانه یکپارچه بیمه گری (سیب)، مرکز جامع ارتباط با ذینفعان (SRM)، نرم افزار بیمه ایران من،  سامانه ثبت و پیگیری مکانیزه مکاتبات ارباب رجوع (ثپما)، سامانه سیبا، نسخه فارسی ” Oracle BI Publisher ”  و… از نمونه محصولات و خدمات این شرکت می باشد.

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۱۱

بدون ديگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.