پروژه ها - ایده های تجارت هوشمند سیمرغ ایده های تجارت هوشمند سیمرغ
234
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-234,bridge-core-2.4.5,qode-quick-links-2.1,bridge,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 

پروژه ها

مشاوره مادر فناوری اطلاعات

این پروژه شامل بازنگری و اصلاح برنامه راهبردی فناوری اطلاعات، تهیه برنامه سالانه فناوری اطلاعات، اجرای فرایند معماری سازمانی، فرایند تعریف و ارجاع کار به روش برونسپاری، نظارت بر اجرای فرایندهای داخلی، مشاوره مدیریت پروژه و مدیریت قرارداد می باشد. از اهداف این پروژه می توان به بهبود عملکرد مدیریتی در حوزه فناوری اطلاعات، درک شخصیت و انتظارات کارفرما، سازمان و سایر ذینفعان و … اشاره نمود.

پشتیبانی و نگهداری ایستگاه های کاری و سخت افزار

هدف اصلی از اجرای این پروژه، دستیابی به وحدت رویه و یکپارچگی در زمینه پشتیبانی و ارائه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز مشتریان فناوری اطلاعات (کاربران) در نقاط انتهائی برای ارائه خدمات به مشتریان نهائی (بیمه گذاران) و برای نائل شدن به اهداف کلان سازمانی از جمله چابکی در ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

مدیریت محتوای پورتال

با توجه به اهمیت پورتال های شرکتی به عنوان درگاه ورودی الکترونیکی و اطلاع رسانی، هدف این پروژه ارائه محتوای مورد نیاز کاربران درون و برون سازمانی در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت در راستای ماموریت و اهداف استراتژیک کارفرما مطابق خط مشی تصویب شده و بهبود چرخه عملکرد محتوایی پورتال جهت بروزرسانی می باشد.

توسعه و تکمیل نظام مدیریت پروژه فناوری اطلاعات

خدمت مدیریت پروژه، فرایندی است در جهت حفظ مسیر هر پروژه برای دستیابی به تعادلی اقتصادی و موجه بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت در حین اجرای پروژه که از ابزار و تکنیک های خاص خود در انجام این مهم کمک می گیرد. در واقع کنترل اجرای دقیق و کامل برنامه تدوین شده برای هر پروژه است تا آن پروژه را به نزدیکترین حالت ممکن در مسیر اولیه و اصلی خود بازگرداند.

توسعه سامانه پژوهشنامه هوشمند آماری

در پروژه توسعه سامانه پژوهشنامه هوشمند آماری، بدنبال آن هستیم تا در سطح نمایندگی های شرکت های بیمه ای، گزارش ها را در قالب پژوهش های آماری تهیه و سپس بصورت خودکار و در بازه های زمانی مشخص شده تولید کنیم. این پژوهشنامه ها پس از تهیه در اختیار کارشناسان مجاز قرار گرفته و در صورت تأیید ایشان در اختیار بخش گزارش ها و سابقه های آماری، شبکه فروش و بیمه گذاران نیز قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی سخت افزارهای برق راهبری شبکه توزیع

هدف اصلی این پروژه پشتیبانی ایستگاه های کاری، تجهیزات برق بدون وقفه و شبکه LAN در سراسر کشور می باشد. از اهداف فرعی این پروژه رفع محدودیت ها و نیازهای فعلی در زمینه دریافت خدمات فناوری اطلاعات، افزایش رضایت مشتریان خدمات فناوری اطلاعات، افزایش کیفیت ارائه خدمات بیمه ای به مشتریان نهائی و کنترل متمرکز اقلام پیکربندی فناوری اطلاعات و … می باشد.

احراز هویت متمرکز کاربران

از ویژگی های کلی پروژه احرازهویت متمرکز کاربران، احراز هویت متمرکز کاربر با LDAP، دسته بندی کاربران بصورت مشتری حقیقی/ مشتری حقوقی/ کاربر سازمانی/ نمایندگی، سطح بندی مدیریت کاربران بصورت استانی/ سامانه ای، امکان تعریف زیر مجموعه کاربری برای نمایندگی ها، تایید دسترسی پایه کاربران و گروه های کاربری به سامانه ها به صورت جداگانه، پشتیبانی از گروه بندی کاربران برای هر سامانه بصورت جدا و … می باشد.

مشاوره تحول دیجیتال در صنعت بیمه

هدف از پروژه مشاوره تحول دیجیتال در صنعت بیمه حفظ درآمد فعلی و ایجاد فرصتهای جدید کسب درآمد، تسهیل پلتفرم های دیجیتال جهت تقویت ارتباطات و ارائه خدمات، تحلیل داده و اتخاذ مدل های جدید کاهش ریسک بر اساس نیاز کارفرما، بهبود بخشبندی بازار و کاهش تقلب، کاهش هزینه های عملیاتی به واسطه بهبود فرایندها و تعاملات داخل سازمان و یکپارچه سازی اهداف بخش های مختلف سازمان در راستای تحول دیجیتال می باشد.

مدیریت و پایش جابجایی داده ها از سیستم های بیمه گری و غیر بیمه گری به دیتاهاب و سامانه هوش تجاری

هدف پروژه عبارت است از مدیریت و پایش حجم زیادی از داده ها که از سیستم های کاربری بیمه گری و غیر بیمه گری به دیتاهاب منتقل و سپس در سامانه هوش تجاری آنالیز می شوند. در این خصوص نیاز است این فرایندها هفتگی یا ماهیانه پایش شوند. این پایش شامل بخش بارگزاری داده ها از سیستم های عملیاتی به دیتاهاب و بخش آماری (اقلام فرایندها، سرجمع ها، ارزیابی کیفی و…) است.