بازدید عضو هیئت مدیره بیمه ایران از سیمرغ - ایده های تجارت هوشمند سیمرغ
4158
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-4158,single-format-standard,bridge-core-2.4.5,qode-quick-links-2.1,bridge,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 

بازدید عضو هیئت مدیره بیمه ایران از سیمرغ

بازدید عضو هیئت مدیره بیمه ایران از سیمرغ

امروز چهارشنبه آقای دکتر مقدسی؛ عضو هیئت مدیره بیمه ایران در شرکت سیمرغ حاضر شد تا در جریان برنامه‌ها و پروژه‌های این شرکت قرار بگیرد.

در این بازدید که با همراهی آقای دکتر سلامی(معاون برنامه‌ریزی و فن‌آوری بیمه ایران) و آقای دکتر راستگو (مدیر کل بازاریابی و مطالعات بازار بیمه ایران) برگزار شد، آقای دکتر مقدسی از نزدیک با پرسنل گفتگو کرد و در هر مورد، راهنمایی‌ها و رهنمودهای لازم برای بهبود روندهای موجود را ارائه دادند.

همچنین در این بازدید دکتر علی محمدزاده (مدیر عامل سیمرغ) از کاهش ۲۰۰۰ تماس از دست رفته نسبت به پاییز گذشته مرکز  SRMبیمه ایران خبر داد. دکتر مقدسی در پایان ابراز امیدواری کرد با استفاده از خدمات شرکت سیمرغ در شورای عالی فناوری اطلاعات بیمه ایران، این شورا بتواند خدمات بیشتری به ذینفعان شرکت بیمه ایران ارائه کند.

بدون ديگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.